7 груд. 2022

7 грудьня День української хустки

Українська хустка з давніх-давен вважається оберегом жінки, символом прихильності, любові та вірності. Саме з 7 грудня 2019 року в Україні розпочали відзначати ще одне свято – День української хустки. Сьогодні, колектив нашого садочку одягнувши квітчасті хустки, долучилися до челенджу "ХУСТИНКУ ОДЯГАЮ- ПЕРЕМОГУ ЗАКЛИКАЮ!"
6 груд. 2022

Щиро вітаємо всіх військовослужбовців з Днем Збройних Сил України та бажаємо Вам усім незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та зверше

Заняття в середьній групі на тему :«Маленькі патріоти – великої Держави.» Ознайомили дітей з державним святом – День Збройних Сил України. Формували розуміння понять: «мужність», «патріот держави», «єдність», «герой»; почуття поваги до захисників України. Розширити уявлення про значення військової служби, зокрема про особливості служби військових різних родів військ (льотчиків, моряків, прикордонників, танкістів, артилеристів), характерні якості військових: мужність, зібраність, відповідальність.
2 груд. 2022

Психолого педагогічний тренінг

"Формування особливості дитини раннього віку"
30 лист. 2022

Правила дорожнього руху

Сьогодні патрульні завітали до нашого закладу. Вихованцям провели лекцію про правила дорожнього руху та розповіли про роботу патрульних. Діти з великою цікавістю слухали патрульних та ставили багато запитань.
29 лист. 2022

З 25 листопада по 10 грудня 2020 року у рамках проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

У закладі проведено низку заходів,спрямованих на попередження насильства у сім"ї. У срарших групах проведено бесіди на теми:«Чи знаєш ти свої права?», «Бійка – не вихід», «Словесна образа, теж порушення прав».
29 лист. 2022

Проведення Тижня пожежної безпеки на тему: "Вогонь -біда, вода-біда, а без вогню і води ще більше біди!"

В рамках тижня з вихованцями дитячого садка було проведено цілий ряд цікавих та пізнавальних заходів. З вихованцями були проведені різноманітні заходи: бесіди «Вогонь - друг, вогонь - ворог», конкурси малюнків «Пригоди виникнення пожежі». А також діти відгадували загадки, пов'язані з вогнем, обговорювали небезпечні ситуації за малюнками.
22 лист. 2022

Відкрите заняття Руденко О.І. в старшій групі

"Не забувай, що ти дитина землі, що зветься Україна"
11 лист. 2022

З нагоди "Дня української писемності та мови"

Відбувся захід в якому приймали участь вихователі дошкільного закладу на тему: "Її виличність -Мова". На якому звучали вірші, пісні рідною мовою. Вкотре всі переконались, що наша мова найпрекрасніша й наймилозвучніша в світі, говорити українською - це престижно і модно!
10 лист. 2022

Розвага для дітей старшого дошкільного віку «Рідна мова солов’їна».

9 листопада – визначна дата в історії українського народу. Незалежна Україна вшановує Преподобного Нестора Літописця та відзначає День української писемності та мови. Ми живемо на чудовій, багатій, мальовничій землі – на нашій славній Україні. Розмовляємо рідною державною українською мовою. А мова у нас – багата, мелодійна, щира, як і душа українського народу. Її зміцнення та розвиток – почесна місія від наймолодшого до найстаршого громадянина України.
9 лист. 2022

День української писемності та мови

Мова − це найважливіший засіб спілкування і пізнання та один із ключових факторів незалежності країни.