18 трав. 2023

Всесвітній день вишиванки

Цього дня діти та педагоги прийшли у барвистих українських сорочках. Протягом дня з дітьми кожної групи проводились цікаві заняття, присвячені ознайомленню з українською вишиванкою, традиціями її створення та носіння, з історією української вишивки. Педагоги розширювали знання дітей про особливості вишитої сорочки, її значущість, прищеплювали любов до українських традицій, гордість за духовне багатство своєї країни, розповідали про значення кольорів та символів.
14 квіт. 2023

Тижня знань безпеки життєдіяльності

«Помічай, упізнавай, поводься безпечно!»
31 бер. 2023

Весняне свято.

Свято у дитячому садку-це завжди казка,сповнена позитивними емоціями та яскравими кольорами,в якій діти стають маленькими творцями добра і краси.
27 бер. 2023

До Міжнародного дня театру в нашому закладі для всіх вікових груп була проведена театральна вистава за участю педагогічних працівників.

Театр – це казковий світ, в якому створюється ілюзія життя бурхливими оплесками.
24 бер. 2023

Благодійна допомога

Дякуємо Благодійному фонду "Безпечне майбутнє "
23 бер. 2023

Атестація педагогів 2023

Засідання педагогічної ради "Атестація педагогічних працівників 2023р.
22 лют. 2023

І до нашого садочку завітала Масниця.

За народними звичаями це свято символізує проводи Зими та зустріч Весни. Вихованці всіх вікових груп, збагатили життєві враження від свята масниці, розширили знання про культуру, традиції та народні звичаї цього свята. Дітлахи долучились до української національної обрядовості, зміцнювали та загартовували свій організм, развевали рухливу активність.
21 лют. 2023

21 лютого 2023 року відбулося засідання педагогічної ради.

На тему: «Формування у дітей чуття національної свідомості шляхом залучення їх до музичної діяльності та українського декоративного мистецтва». На засіданні були обговорені такі питання: 1. Патріотичне виховання дошкільнят шляхом їх залучення до історичних і культурних цінностей краю, села» 2. .«Національно-патріотичне виховання як засіб становлення сучасного українця, адаптованого до нових умов життя» 3. "Патріотичне виховання дошкільників шляхом ігрової діяльності".
21 лют. 2023

ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

21 лютого 2023 року педагоги нашого садочку долучилися до відзначення Міжнародного дня рідної мови.Вихователі протягом дня провели з дітками цікаві заходи, присвячені Дню рідної мови. Діти із великим бажанням слухали твори українських письменників – Т.Г.Шевченка, Л.Українку , І.Я. Франка, Л.Костенко та ін., декламували вірші рідною мовою. Педагоги провели з дітьми цікаві бесіди про державну та народну символіку українського народу.
18 лют. 2023

День єднання

День єднання - відзначають, 16 лютого, в Україні. У цей день хочемо показати всьому світу нашу єдність! Вихователі усіх вікових груп провели тематичні заняття,розваги. Виховували патріотичні почуття до своєї країни, шанобливе ставлення до державних та народних символів. Прищеплювали почуття гордості за свою Україну!