11 жовт. 2023

День ментального здоров'я

Практичним психологом було проведено ряд занять на тему : "У світі емоцій" Діти пригадали, які бувають емоції, розповіли та намалювали свій настрій. Розглянули ситуації та вигадали розповіді по картинках-емоціях. Були проведені психологічні ігри та вправи для зняття психологічної напруги з помічниками вихователів. Також розроблена пам'ятка "Все в твоїх руках: розвиток стресостійкості"
25 вер. 2023

ПРОЄКТ «LEGO-camp: Творці майбутнього» 25.09.2023 – 29.09.2023 р..

Ось і завершився останній день проекту «LEGO-camp: Творці майбутнього». Конструктор LEGO- універсальна іграшка для дітей будь-якого віку. Завдяки LEGO, в якому присутні різні типи деталей, можна розвинути велику кількість навичок. Проект: «LEGO-camp: Творці майбутнього» навчив дітей знаходити спільну мову. Збираючи деталі спільно, діти комунікували між собою, їм доводилось домовлятися, співпрацювати, обговорювати подальші дії, йти на контакт щоб створювати спільне разом.
14 вер. 2023

«Квіти для ЗСУ»

ДНЗ №48 «Журавочка» прийняли участь у вернісажі «Квіти для ЗСУ», з нагоди відзначення 269-ої річниці м. Кропивницький Дякуємо нашим Збройним Силам України
11 вер. 2023

"Правила дрожні-корисні для кожного!" з 11.09.2023 по 15.09.2023
8 вер. 2023

День борщу

Сьогодні в нашому закладі відзначають одне з найсмачніший свят – День борщу. Український борщ — надзвичайно смачна страва, основою якої є буряк. Саме він надає борщу червоного кольору. Історія борщу налічує понад 500 років. Наші вихованці грали в дидактичну гру «Які овочі входять до борщу», а потім перейшли до практики доклавши трішки зусиль для його приготування.
28 серп. 2023

Благодійний фонд імені Іллі Грабара

Отримання художньої дитячої літератури від Благодійного фонду імені Іллі Грабара
24 серп. 2023