18 лют. 2023

День єднання

День єднання - відзначають, 16 лютого, в Україні. У цей день хочемо показати всьому світу нашу єдність! Вихователі усіх вікових груп провели тематичні заняття,розваги. Виховували патріотичні почуття до своєї країни, шанобливе ставлення до державних та народних символів. Прищеплювали почуття гордості за свою Україну!
14 лют. 2023

Розвага до Дня Святого Валентина

День Святого Валентина – це свято дуже красиве та романтичне. Це свято любові, миру, доброти, сміху, веселощів, дружби, співчуття і поваги людей один до одного. Тож хочеться побажати всім, щоб ваша душа завжди була зігріта любов’ю, теплом і ласкою.
13 лют. 2023

UNICEF

За сприяння Управління освіти Кропивницької міської ради їх плідної співпраці з організацією Благодійний фонд «Безпечне майбутнє» й дитячим фондом UNICEF отримано гуманітарну допомогу для дошкільного закладу: Бак для води, бойлер,обігрівачі, ліхтарик,аптечка.
13 лют. 2023

#Освітянський_Форпост_Кропивницького

За період війни заклали освіти Кропивницького спрямували дуже великі зусилля на допомогу з ЗСУ та ВПО.Всі заклади спільно співпрацюють з різними волонтерськими організаціями.І ми всі разом наближаємо перемогу.
7 лют. 2023

Розвага для дітей старшого дошкільного віку

В рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему «Журба здоров’я відбирає, а радісна думка прибавляє». Вихованці брали участь в рухливих іграх, естафетах, отримувати задоволення від участі у грі; Закріпили знання дітей про чинники, які впливають на збереження здоров’я; розвивали фізичну якосьі дітей, увагу.
6 лют. 2023

Протягом тижня педагоги закладу поглиблювати і систематизувати знання дітей про свій організм, розвивати пізнавальну і рухову активність дошкільнят.
3 лют. 2023

Підсумки 50-ти річної роботи дошкільного закладу.

2 лют. 2023

ЗИМОВЕ ФІТОЧАЮВАННЯ

Підвищити рівень знань дітей про лікувальні властивості рослин; - формувати екологічні знання, явлення про значення цілющих рослин у житті людей; - вчити використовувати лікарські рослини для зміцнення та збереження власного здоров'я.
9 січ. 2023

Новий рік – найулюбленіше свято дітвори. Напередодні всіх завжди охоплює дивне відчуття, що неодмінно має статися щось радісне та чарівне.

Новий рік – час подарунків, сюрпризів, загальних веселощів, коли довкола панує добра магія чарівництва і казки. Діти нетерпляче очікують на свято і зустрічають його з надзвичайним захопленням. Феєрія новоріччя, святість різдвяного вечора – для кожного з нас один з найяскравіших, найтепліших спогадів дитинства.
3 січ. 2023

Челендж #різдвянийдзвін

Щиро дякуюмо нашим Захисникам!