20 лист. 2023

20 листопада відзначається Всесвітній день дитини

Свято взаєморозуміння та підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей зі всього світу.
16 лист. 2023

16 ЛИСТОПАДА МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

У рамках відзначення Дня толерантності у нашому дошкільному закладі, з метою виховання дружніх відносин між дітьми та розвитку в них почуття емпатії, терпіння, доброти, поваги в усіх вікових групах проведено тематичні заняття.
16 лист. 2023

Портал монітизації

Нацiональний портал з iмунiзацiї vaccine.org.ua, розпочав роботу.
14 лист. 2023

З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЛОГОПЕДА !!!

14 листопада світ святкує Міжнародний день логопеда — професійне свято представників однієї з найбільш важливих соціальних професій. Професія логопеда увійшла в тридцятку найбільш потрібних спеціальностей світу. Помилково вважати, що вчитель-логопед працює над виправленням тільки неправильної вимови звуків. Корекція звуковимови — це тільки верхівка айсберга. Логопед працює з усіма порушеннями мовлення: загальним недорозвиненням; його відсутністю, порушеннями голосу, темпу і тембру мови, мовними відхиленнями внаслідок патології центральної нервової системи. Вони повертають дитині розкіш людського спілкування, дають їй можливість активно жити в суспільстві, успішно вчитися в школі й розвиватися у дорослому житті.
14 лист. 2023

Сьогодні до нас завітав театр маріонеток

"Навіщо потрібні коти ?"
13 лист. 2023

ВЧИМОСЯ ДОБРОТИ

❤️З нагоди Всесвітнього дня доброти та в рамках Всеукраїнської програми «Ти як?» було проведено заняття, мета якого полягала у формуванні уявлення дітей про моральні якості людини, сприянні проявам доброти, лагідності в повсякденному житті та закладанні основ духовності.
9 лист. 2023

Підсумки проведення Декади української писемності та мови "Мова має значення!"

з 27 жовтня по 09 листопада 20023року
31 жовт. 2023

Halloween 2023

Цього року дітки познайомилися з святом Halloween. Вони танцювали, активно брали участь у веселих конкурсах та іграх.
30 жовт. 2023

"Гарбузовий fest"

В рамках проведення "Гарбузовий fest" Дошкільним навчальним закладом (ясла-садок) № 48 "Журавочка" було створено гарбузову фотозону в українських традиціях, де розмістили рецепти страв з гарбуза (гарбузове меню).
27 жовт. 2023

Радіодиктант національної єдності-2023

У п’ятницю, 27 жовтня об 11:00, відбувся Радіодиктант національної єдності-2023 до якого долучився Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 48 «Журавочка». Назва радіодиктанту – «Дороги України».