13 лист. 2023

ВЧИМОСЯ ДОБРОТИ

❤️З нагоди Всесвітнього дня доброти та в рамках Всеукраїнської програми «Ти як?» було проведено заняття, мета якого полягала у формуванні уявлення дітей про моральні якості людини, сприянні проявам доброти, лагідності в повсякденному житті та закладанні основ духовності.
9 лист. 2023

Підсумки проведення Декади української писемності та мови "Мова має значення!"

з 27 жовтня по 09 листопада 20023року
31 жовт. 2023

Halloween 2023

Цього року дітки познайомилися з святом Halloween. Вони танцювали, активно брали участь у веселих конкурсах та іграх.
30 жовт. 2023

"Гарбузовий fest"

В рамках проведення "Гарбузовий fest" Дошкільним навчальним закладом (ясла-садок) № 48 "Журавочка" було створено гарбузову фотозону в українських традиціях, де розмістили рецепти страв з гарбуза (гарбузове меню).
27 жовт. 2023

Радіодиктант національної єдності-2023

У п’ятницю, 27 жовтня об 11:00, відбувся Радіодиктант національної єдності-2023 до якого долучився Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 48 «Журавочка». Назва радіодиктанту – «Дороги України».
26 жовт. 2023

День гарбуза

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 48 "Журавочка" сьогодні святкував день гарбуза. Головна мета цього дня - поширювати інформацію про цілющі властивості цього продукту та йго цінність для організму. Україну не можливо уявити без гарбузів. Його можна сміливо назвати одним з атрибутів осені. Гарбуз – це джерело вітамінів та мінералів, корисних для нашого організму.
25 жовт. 2023

Театр ляльок "Як Микита з ярмарку йшов"

Музична інтерактивна казка-гра за мотивами української народної казки "Колосок"
18 жовт. 2023

З 18 по 20 жовтня пройшли осінні свята

Весело, цікаво та неперевершено пройшли осінні свята в нашому дошкільному закладі. На один день садочок поринув у чудову осінню казку. Різноманіття барв, веселощів та справжньої дитячої радості втілилися в чудові та цікаві святкові ранки. Вихованці отримали неабияке задоволення від приходу осені-чарівниці. Осінь подарувала малятам та дорослим безліч позитивних емоцій, гарний настрій, який відчувався в запальних таночках, цікавих іграх. На кожному святі, в кожній групі панувала особлива атмосфера тепла і затишку. Дякуємо нашим педагогам та музичним керівникам, які створили це свято.
18 жовт. 2023

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)№48 «Журавочка» завдяки Міністерству освіти України, Кіровоградській ОВА та за сприяння Дитячого фонду ООН (UNICEF)отримали бокси"НУМО відкривай та розвививай

Вдячні UNICEF за такий чудовий подарунок. Набір має яскраві ілюстрації, геймфікований формат та включає матеріали з розвитку навичок, мінної безпеки, здорових харчових звичок, ментального здоровʼя. Там є усе необхідне, аби перетворити навчання на захопливу розмову і гру.
17 жовт. 2023

З 02.10-05.10.2023року на базі ДНЗ №48 "Журавушка" пройшов чотириденний тренінг з теми "Психолого-педагогічна підтримка дітей, батьків та педагогів в умовах надзвичайної ситуації" в рамках проєкту ВФ

Мета тренінгу: формування загальних та професійних компетентностей педагогічних працівників закладів дошкільної освіти, необхідних для створення, підтримки та розвитку здорового, безпечного, розвивального, інклюзивного освітнього середовища та надання психолого-педагогічної підтримки учасникам освітнього процесу в умовах надзвичайних ситуацій, зокрема пов'язаних з розгортанням воєнних дій на території України.