Тиждень пожежної безпеки

Проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему:

«Навчіться сьогодні, щоб бути в безпеці і вижити завтра»

з 13.11 до 17.11.2023 року

Мета тижня : поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань пожежної безпеки; формування розуміння цінності власного життя та здоров'я серед дітей та батьків; відчуття небезпеки щодо вогню, електричного струму; розуміння необхідності виконання правил пожежної безпеки; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час надзвичайних ситуацій.

До нашого садочка завітали працівники ДСНС, які розповіли дітям про правила поведінки з вогнем, про наслідки дитячих пустощів та необережного поводження з вогненебезпечними предметами.

В групі «Чомучки» пройшло заняття по пожежній безпеці з використанням інтерактивного куба.

На занятті :
- діти розвивали логічне мислення, кмітливість, ініціативу під час розв’язання проблемних ситуацій;
- удосконалювали вміння робити елементарні висновки;
- вчились дотримуватися правил пожежної безпеки;

В групі "Капітошка" метою занять було сприяти формуванню у дітей правил пожежної безпеки, з допомогою гри зясувати правильні дії в разі виникнення пожежі.

Вогонь – наш друг, тепло дарує,
Та з ним не грайтесь ні на мить,
Бо коли злість у нім лютує,
Він знищить все, усе згорить!

Цікавість дітей часто ставить їх перед реальною небезпекою, крім того велика кількість електротехніки в будинках нерідко є причиною пожеж. Тому значущим є створення умов, як в дошкільному закладі, так і в сім'ї, що дозволяють дитині планомірно накопичувати досвід безпечної поведінки, а в результаті зберегти життя і здоров'я.

На виклик пожежна машина летить,
Сміливий пожежник в кабіні сидить.
Його телефон “101” люди знають,
І в разі пожежі завжди викликають.

Кожна дитина, незалежно від віку повинна знати відповіді на прості питання, які можуть врятувати життя в критичній ситуації.