Колективна робота

Щорічно колектив закладу традиційно бере участь у радіодиктанті національному єдності. Не став винятком і 2023 рік. Написання диктанту – це загальнонаціональна акція, присвячена українській мові, акція єднання, що надзвичайно важливо у наш час.

02.10-05.10.2023 року на базі ДНЗ №48 "Журавушка" пройшов чотириденний тренінг з теми "Психолого-педагогічна підтримка дітей, батьків та педагогів в умовах надзвичайної ситуації" в рамках проєкту ВФ

Мета тренінгу: формування загальних та професійних компетентностей педагогічних працівників закладів дошкільної освіти, необхідних для створення, підтримки та розвитку здорового, безпечного, розвивального, інклюзивного освітнього середовища та надання психолого-педагогічної підтримки учасникам освітнього процесу в умовах надзвичайних ситуацій, зокрема пов'язаних з розгортанням воєнних дій на території України.

Педагогічні працівники опрацювали: 8 тем, практичні вправи та техніки, кейс-стаді з конкретними випадками і переглянули пізнавальні відео.
На тренінгу були використані такі вправи: "Геть з моєї спини", "Лимонад", "Стряхни це з себе", "Пиріг щастя" та ін.

Координатор проєкту: Дудник Н.В. психолог КУ "МЦПРПП КМР" та тренер ВФ "Крок за кроком".

За сприяння Всеукраїнської громадської організації "Асоціація працівників дошкільної освіти" та благодійної організації UNICEF, наш педагогічний колектив Дошкільного навчального закладу

(ясла-садок) № 48 " Журавочка" пройшов навчання за програмою "
"Сприяння гендерній рівності та запобігання насильству в дошкільному дитинстві".

Дякуємо Вам за досвід та нові знання.

В рамках реалізації Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» було проведено заняття з педагогами для вивільнення від стресу та релаксації за допомогою мандалотерапії. Цей метод арт-терапії відмінно підходить для роботи як з дорослими так і дітьми. За допомогою нього педагоги розслабилися, прислухалися до себе та звільнили себе від багажу накопичених емоцій.

Інформаційно-просвітницький захід з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДОМ

Майстер клас "Українські розписи"

Кузнецова Тетяна Павлівна