Тиждень знань з безпеки життєдіяльності на тему: «Безпека у твоєму житті»

12 квіт. 2017
вистава "Пригоди Курча"

На виконання наказу  від 28.03.2017р. № 241/0 "Про проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності", а також з метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя, пропоганди здорового та безпечного способу життя, створення безпечних і нешкідливих умов навчально-виховного процесу та профілактики дитячого травматизму в ДНЗ № 48 в період з 10 по 14 квітня 2017 року проведено Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему6 "Безпека у твоєму житті"

Здоров’я та безпека дітей є головною життєвою стратегією, пріоритетом у роботі дошкільного закладу.

В рамках проведення Тижня безпеки життєдіяльності дитини, музкерівник Нагорняк Наталія Анатоліївна разом з педагогами нашого закладу Несмашною Надією Андріївною, Переверзею Юлією Миколаївною, Чорною Оксаною Олегівною показали дітям казку «Пригоди Курча». З допомогою цієї казки та її головних героїв діти довідались, як поводити себе безпечно в соціумі.