Інтегроване заняття з елементами театральної діяльності на тему : "У пошуках рукавички"

19 січ. 2024
19 -го січня відбувся відкритий показ заняття за участі середньої групи № 3 "Капітошка"

Мета:

• Вчити дітей складати невеликі описові розповіді про овочі за картками-схемами; розширювати знання про характерні ознаки зими; закріпити знання про диких та свійських тварин, вчити розрізняти їх по слідах, по звуках.
  • закріпити знання кольорів у дітей , та знаходити предмети певного кольору
  • удосконалювати вміння розрізняти геометричні фігури, групувати за формою; називати цифри, в межах 3.
  • розвивати зв’язне мовлення, логічне мислення, пам'ять, уяву, дрібну моторику рук;
  • виховувати доброзичливість, повагу, естетичний смак, викликати бажання виконувати нескладні завдання; Виховувати в дітей інтерес до театрально-ігрової діяльності.

Дидактична гра: "Чиї сліди?" та  «Пригостимо зайчика»

Дидактична гра: "Зима яка?"

Фізкультхвилинка «Вийшли діти у лісок»

Аплікація:"Прикрасимо рукавичку"