ПРОЄКТ «LEGO-camp: Творці майбутнього» 25.09.2023 – 29.09.2023 р..

25 вер. 2023
Ось і завершився останній день проекту «LEGO-camp: Творці майбутнього». Конструктор LEGO- універсальна іграшка для дітей будь-якого віку. Завдяки LEGO, в якому присутні різні типи деталей, можна розвинути велику кількість навичок. Проект: «LEGO-camp: Творці майбутнього» навчив дітей знаходити спільну мову. Збираючи деталі спільно, діти комунікували між собою, їм доводилось домовлятися, співпрацювати, обговорювати подальші дії, йти на контакт щоб створювати спільне разом.

Мета проекту: всебічний розвиток і розкриття внутрішнього потенціалу кожної дитини, формування її цілісного світогляду через пошукову ГРУ як наскрізний підхід у взаємодії з дітьми дошкільного віку, що сприятиме розвитку критичного мислення та подальшій успішній самореалізації в умовах майбутнього дорослого життя.