Благодійний фонд імені Іллі Грабара

28 серп. 2023
Отримання художньої дитячої літератури від Благодійного фонду імені Іллі Грабара

ДНЗ №48 "Журавочка" щиро дякує Благодійній організації Благодійний фонд імені Іллі Грабара за придбання якісної, яскраво ілюстрованої, цікавої, пізнавальної художньої дитячої літератури для малечі закладів дошкільної освіти нашого міста.
Саме партнерські відносини, є тією основою на якій базується наша спільна підтримка ЗСУ та впевненого руху до ПЕРЕМОГИ; педагогів, дітей і батьків з питань раннього розвитку й освіти дитини, формування культури читання у підростаючого покоління та читацької практики в житті дітей дошкільного віку.
Висловлюємо всьому колективу Благодійного Фонду повагу та вдячність від управління освіти Кропивницької міської ради, комунальної установи «Міський центр професійного розвитку педагогічних працівників Кропивницької міської ради», закладів дошкільної освіти міста.
Ми впевнено крокуємо до Перемоги і бажаємо сил та наснаги новим друзям!