Тиждень знань безпеки життєдіяльності

20 вер. 2021
Вивчаємо, знаємо. виконуємо!

План-графік Проведення Тижня безпеки життєдіяльності на тему: «Вивчаємо,знаємо,виконуємо!»

ПЛАН – СІТКА Проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему: «Вивчаємо,знаємо,виконуємо!»

Аналіз роботи по організації та проведенню Тижня знань безпеки життєдіяльності «Вивчаємо,знаємо,виконуємо!»

Конспекти:

Тиждень безпеки дорожнього руху заняття з дітьми старшого дошкільного віку « Щоб не сталося лиха на дорозі »  гр. № 4 «Сонечко» Пересунько О.В

Тиждень безпеки дорожнього руху заняття з дітьми старшого дошкільного віку «Світлофор та зебра – наші помічники гр. № 4 «Сонечко»  Васильєва А.А.

Тиждень безпеки дорожнього руху  заняття з дітьми середнього дошкільного віку  « Подорож автобусом» гр.№5 «Чомучки» Корячко В.В.

Тиждень безпеки дорожнього руху заняття з дітьми середнього дошкільного віку "Вчимося  переходить вулицю"  гр. №  5 «Чомучки» Кузнецова Т.П.

Тиждень безпеки дорожнього руху заняття з дітьми середньогодошкільного віку « Я  - пасажир»  гр. № 6 «Колосок» Переверзя Ю.М.

Тиждень безпеки дорожнього руху заняття з дітьми середнього дошкільного віку «Пригоди у казковому місті Світлофорськ»   гр. № 6 «Колосок»  Бондаренко Н.М.

Тиждень безпеки дорожнього руху заняття з дітьми молодшого дошкільного віку «Як Михайлик хотів стати водієм»  гр. №  7 «Світлячки»  Кушнерьова Ю.А.

Тиждень безпеки дорожнього руху заняття з дітьми середнього дошкільного віку «Правила дорожнього руху» гр. № 8 «Веселка» Гаврилюк Л.В.

Тиждень безпеки дорожнього руху  заняття  з дітьми старшого дошкільного віку « Вивчаємо правила дорожнього руху »   групи № 9  «Капітошка»  Буніна Т.А.

Тиждень безпеки дорожнього руху заняття з дітьми старшого дошкільного віку "Безпека на дорогах" гр. № 10 «Квіточки» Власенко О.І

Тиждень безпеки дорожнього руху заняття з дітьми старшого дошкільного віку «Школа юного пішохода»

гр. № 10 «Квіточки» Руденко О.І.