Масляна походжає, всіх дітей розвеселяє

11 бер. 2021
Веселе свято - Масляна, сповнене народних ритуалів та обрядів, влаштувала своїм вихованцям наші педагоги. Це смачне свято триває цілий тиждень. В програмі свята були весняні хороводи, пісні, українські народні ігри , змагання.

Останній тиждень перед Великим (Великоднім) постом в Україні називають Масляною. Масляна розпочинає весняний цикл традиційних свят українців. Це неповторне, веселе, колоритне свято, сповнене народних ритуалів та обрядів.

Саме завдяки таким святам педагоги ДНЗ №48 навчають дітей берегти та шанувати народні звичаї, традиції, що з покоління в покоління передаються нашими предками; прославляти свій рідний край та з любов’ю відноситися до всього прекрасного, що нас оточує.

Вже стало традицією в нашому садочку проводити кожного року свято Масляної. Не став виключенням і цей рік.

Ніби й дійсно відступила крижана зима від дитячого дошкільного навчального закладу. Дружний педагогічний колектив та дошкільники вийшли на подвір’я дитячого садка. Свято текло дзвінкою весняною річкою, веселилося і сміялося. Не можна було встояти на місці від пісень та іскристого таночка. Діти розповідали про традиції та обряди на Масляну, читали вірші, співали пісні про весну, водили хороводи.

Уся Масляна – неймовірне дійство, яке кожному її учаснику запам’ятається на весь рік. Дорослі та малята були в захваті від свята, до груп пішли в веселому настрої.

Ось таку увагу приділяє колектив ДНЗ №48 по збереженню звичаїв і традицій українського народу. Зернинки добра і любові, які сіють творчі вихователі в душі малят будуть з радістю і вдячністю проростати в серцях і передаватимуться в майбутні покоління.

Розпочався відлік часу до початку весни. Масляна відбулася – весна розпочалася! Нехай весна прийде до всіх нас з любов’ю, добром і Миром!!!