Виховання любові та доброти до друзів наших менших

5 бер. 2021
Якби наші друзі хвастаті иогли говорити! Вони б розказали нам все про свої почуття. Бо лише вони нас душею уміють любити, Й свої дарувати маленькі й великі серця.

Педагоги нашого закладу виховують у дітей доброту, уважне, дбайливе ставлення та відповідальність за тварин. Знайомлять з правилами поведінки з тваринами, як домашніми так і безпритульними.

Під час занять та ігор діти навчаються поважати тих хто слабший і це допомагає їм стати гуманною людиною. Наші вихованці з задоволенням розповідають про своїх улюблених домашніх чотирилапих друзів. Діляться своїм досвідом по догляду за своїми улюбленцями.

Така робота з дітьми в закладі сприяє вихованню у дітей поваги до вірності та відданості домашніх улюбленців, розуміння цінностей іншого життя!