Педрада

27 січ. 2021
« Первинний фінансово-економічний досвід – необхідна умова й результат соціалізації та виховання дітей дошкільного віку»

Педагогічний колектив закладу розуміє,що економічне виховання в сучасний період - актуальна проблема як для дітей, так і для дорослих. Для відбудови економіки держави, для грамотного вирішення великих і малих економічних завдань, треба серйозно займатись економічним вихованням підростаючого покоління. Повсякденне життя, сім’я, спілкування з однолітками, нарешті, навчально-виховна робота в умовах дитячого садка формують той емпіричний досвід, який стає базою для подальшої роботи з економічного виховання. І ось тут-то педагог повинен стати для дитини авторитетною людиною, яка допоможе правильно осмислити нові явища, факти, поняття.

27.01.2021 р.  в закладі відбулося засідання педагогічної ради на тему:

1. Про фінансово - економічну освіту як складову соціалізації дитини.

2. Про форми та методи економічного виховання дітей дошкільного віку. Використання сучасних інноваційних технологій під час ознайомлення дошкільнят з елементами економіки.

3.Форми взаємодії дошкільного закладу і сім’ї з економічного виховання дітей дошкільного віку.

4.Довідка про стан роботи з розвитку навичок соціально-економічної поведінки та споживчої культури дошкільників  6-го року життя в групах № 5,7,9.