Новорічні ранки!

21 груд. 2018
Зимове свято

В садочку тривають новорічні свята. Діти разом із Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими героями водять хороводи, співають пісеньки, грають в  ігри. Лунає веселий дитячий сміх, музика та привітання з Новим роком. Радісний святковий настрій не покидає присутніх упродовж усього свята. Адже дітки так готувалися до свят. Вивчали віршики для Дідуся Мороза та Снігуроньки, готували чарівні маскарадні костюми.

В групах теж  панує  святковий настрій.  Вихователі, діти та батьки прикрашали новорічні ялинки, групові кімнати. Все сяє та іскриться від  ліхтариків та ялинкових прикрас. Усі  - і діти і дорослі чекають Нового року.

Напередодні новорічних та різдвяних свят бажаємо, щоб у кожному домі панував затишок  та тепло від новорічних ялинок та дитячих посмішок!

З наступаючим Новим 2019 роком!