Педрада 2021

Протокол №5

Від «  25  травня » 2021 р.

Порядок денний:

1.Виконання попереднього  засідання педагогічної ради ( директор Почка К.А.)

2. Методика організації занять з LEGO-конструювання в дитячому садку. (Несмашна Н.А. вихователь- методист )

3.Використання конструктора LEGO в різних видах діяльності дітей.

( Макогонова Г.О. вихователь)

4. LEGO-конструювання як ефективний засіб розвитку дітей дошкільного віку. ( Гаврилюк Л.В. вихователь)

5. Гра з LEGO-безмежний простір для розвитку дитини та цікаве заняття для всієї родини . (Васильєва А.А. вихователь)

6. Корекційні можливості лего – конструювання в умовах ДНЗ з інклюзивною формою навчання. (Мамченко К.І. ассистент вихователя)

7. Довідка про стан роботи  з використання LEGO-конструювання в освітньому процесі дітей раннього та молодшого віку.(№1,2,6,8 Караваєва Т.А.;Несмашна Н.А. вихователі- методисти)

8.Організація роботи з безпеки життєдіяльності дошкільників та охорони праці в ДНЗ. (Караваєва Т.А. вихователь- методист)

9.Презентація  досвіду роботи вихователя – Руденко О.І. . Надання рекомендацій та пропозицій педагогічною радою.