Навчально-виховний процес

Пріоритетні завдання на 2023/2024 навчальний рік

1.Створити необхідні умови для гуманного ставлення до дитини

2.Формування національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку.

3.Виховання екологічної свідомості у дітей засобами казок природничого характеру.

Тому педагогічний колектив дошкільного закладу у 2023 - 2024 навчальному році ставить перед собою такі завдання:

1. Продовжувати працювати над програмою «Дитина», нової редакції Базового компоненту.
  1.  Продовжувати формувати національно-патріотичне виховання дітей дошкільного.
  1. Організувати роботу з виховання екологічної свідомості у дітей засобами казок природничого характеру.

Завдання на  літньо - оздоровчий період 2024 року

1.Забезпечення оптимального рухового режиму, загартування та зміцнення здоров′я дітей  влітку, використовуючи сучасні методи оздоровчо – розвивального напрямку та різноманітну дитячу діяльність.

2.Охопити системним оздоровленням і загартуванням дітей дошкільного віку шляхом введення гнучкого рухового режиму та використання цілющого впливу природних засобів і рослинної їжі (соки, вітамінні чаї, овочеві салати).

3.Активізувати взаємодію педагогів і батьків з питання забезпечення психоемоційного комфорту дитини в умовах спеціального  дошкільного закладу та родини влітку.