19 груд. 2023

Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) № 48 "Журавочка"

за сприяння управління освіти Кропивницької міської ради отримав обладнання для обробки продуктів харчування для дітей.
6 груд. 2023

У цей святковий день, до нашого садочка завітав Академічний обласний театр ляльок, з виставою «Срібні зірки для Св.Миколая»

Діти отримали неперевершені враження, емоції та трішки казкової атмосфери
5 груд. 2023

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 48 «Журавочка» приєднався до челенджу ✨"Миколайчики-захисникам і захисницям, Миколайчики- воїнам».

Подаруймо частину родинного затишку і любові нашим дорогим воїнам!
30 лист. 2023

До Міжнародного дня осіб з інвалідністю, пройшов урок доброти

за участі Кіровоградського регіонального представництва БО Українська фундація «Мрія». Всі діти отримали гарні враження, веселий настрій та безліч позитивних емоцій.
24 лист. 2023

16 днів проти насильства

Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 48 "Журавочка долучився до Всеукраїнської акції, з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сімях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
20 лист. 2023

20 листопада відзначається Всесвітній день дитини

Свято взаєморозуміння та підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей зі всього світу.
16 лист. 2023

16 ЛИСТОПАДА МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ТОЛЕРАНТНОСТІ

У рамках відзначення Дня толерантності у нашому дошкільному закладі, з метою виховання дружніх відносин між дітьми та розвитку в них почуття емпатії, терпіння, доброти, поваги в усіх вікових групах проведено тематичні заняття.
16 лист. 2023

Портал монітизації

Нацiональний портал з iмунiзацiї vaccine.org.ua, розпочав роботу.
14 лист. 2023

З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЛОГОПЕДА !!!

14 листопада світ святкує Міжнародний день логопеда — професійне свято представників однієї з найбільш важливих соціальних професій. Професія логопеда увійшла в тридцятку найбільш потрібних спеціальностей світу. Помилково вважати, що вчитель-логопед працює над виправленням тільки неправильної вимови звуків. Корекція звуковимови — це тільки верхівка айсберга. Логопед працює з усіма порушеннями мовлення: загальним недорозвиненням; його відсутністю, порушеннями голосу, темпу і тембру мови, мовними відхиленнями внаслідок патології центральної нервової системи. Вони повертають дитині розкіш людського спілкування, дають їй можливість активно жити в суспільстві, успішно вчитися в школі й розвиватися у дорослому житті.
14 лист. 2023

Сьогодні до нас завітав театр маріонеток

"Навіщо потрібні коти ?"