3 бер. 2024

Директор дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №48 «Журавочка» Почка Каріна Аліївна долучилась до освітянського проекту «Енергія весни».

Цю саму енергію керівники закладів освіти обласного центру спільно з працівниками управління освіти Кропивницької міської ради успішно трансформували в благодійну акцію «Смілива весна», щоб підтримати українських захисників. Цього дня на декілька годин поважні керівники і вчителі стали учнями: де дали волю власній творчій уяві, створюючи оригінальні еко торбинки, цікаві дерев’яні підставки під гарячий посуд. Всі вироби освітян можна буде придбати на благодійному ярмарку «Смілива весна» і задонатити на підтримку Збройних сил України.
21 лют. 2024

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

Як і у всьому світі в Україні Міжнародний день рідної мови відзначається 21 лютого. Це свято для представників 130 національностей, носіїв рідних мов, які проживають на теренах нашої держави. Мова – духовний скарб нації. Це не просто засіб людського спілкування, це те, що живе в наших серцях. Змалечку, виховуючи в собі справжню людину, кожен із нас повинен в першу чергу створити в своїй душі світлицю, у якій зберігається найцінніший скарб – мова.
14 лют. 2024

Майстер-клас з розпису пряників

Дітки робили смачні валентинки для своїх рідних
14 лют. 2024

День дарування книг має на меті спонукання до читання, зокрема пробудження інтересу у дітей до книги.

Подарунок – це приємно, а книга – це подарунок з користю. Дякуємо представництву української фундації "Мрія" в Кропивницькому, за свято та подарунки у вигляді книг.
2 лют. 2024

СТРІТЕННЯ

Зима з весною зустрічається.
25 січ. 2024

Відкритий показ "Музична країна"

за участі музичного керівника
22 січ. 2024

До садочку завітав академічний обласний ТЕАТР ЛЯЛЬОК

Різдвяна мрія Братика Ослика (казка-притча)
19 січ. 2024

Інтегроване заняття з елементами театральної діяльності на тему : "У пошуках рукавички"

19 -го січня відбувся відкритий показ заняття за участі середньої групи № 3 "Капітошка"
19 січ. 2024

21 січня відзначають Всесвітній день обіймів

Дітки відзначили цей день за допомогою гри Світлани Ройз " Обійманці". У грі зібрано понад 10 карток з ілюстраціями та різними видами обіймів, які відрізняються за інтенсивністю та, навіть, відстанню. Діти із задоволенням відтворювали зображені обійми, таким чином, зміцнювали своє ментальне здоров'я, налагоджували довірчі відносини в колективі. "Обійманці" допомагають не лише впоратися зі страхом і тривогою, а й поглиблюють зв'язок між тими, хто обіймається.
2 січ. 2024

ЗМІЦНЮЄМО МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ’Я З МАЛЕЧКУ

Ментально здорові діти - здорова нація! Реалізуючи Всеукраїнську програму ментального здоров’я було проведено заняття за допомогою розмальовок «Іскорки суперсил». Розмальовки це дієвий інструмент для закріплення навчального матеріалу та зміцнення ментального здоров’я. У розмальовках разом із Іскорками діти малювали , визначали емоційний стан героя, відповідати на запитання та весело проводити час.