Діловодство

Про визначення відповідальної особи

за оприлюднення інформації у

форматі відкритих даних

Дошкільний навчальний заклад (ясла –садок) №48 «Журавочка»

25006, м.Кропивницький, вул. Академіка Тамма, 27,  тел. 33-61-73

e-mail: [email protected]

______________________________________________________________________________________________

Н А К А З

«05» 07  2023 року                                                                     № 110

Про визначення відповідальної особи

за оприлюднення інформації у

форматі відкритих даних

На виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13.11.2011 № 2939-VI, пункту 24 Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у форматі відкритих даних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 №  835 (зі змінами)

НАКАЗУЮ:

1. Визначити Мельніченко І.Ю., діловода дошкільного навчального закладу №48, відповідальною особою за оприлюднення публічної інформації у формі відкритих даних.

2. Діловоду дошкільного навчального закладу (ясел-садка) №48 «Журавочка» Мельніченко І.Ю.,  оприлюднити наказ на веб-сайті дошкільного навчального закладу № 48, не пізніше робочого дня, що настає за днем після його видання.

3. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор                                                   Каріна Почка

Дошкільний навчальний заклад (ясла –садок) №48 «Журавочка»

25006, м.Кропивницький, вул. Академіка Тамма, 27,  тел. 33-61-73

e-mail: [email protected]

Н А К А З

Від 14.09.2022року                                                             №177

Про ведення та зберігання

ділової документації

дошкільного навчального закладу

у поточному навчальному році

Планування та облік роботи дошкільного навчального закладу відображається у діловій документації.

З метою дотримання вимог щодо умов зберігання та ведення обов’язкової ділової документації,

НАКАЗУЮ

• Відповідальність за оформлення та ведення ділової документації Дошкільного навчального закладу №48 покласти на директора Почку К.А., вихователя-методиста Калічіну Д.В.,  діловода Мельніченко І.Ю., Сестру медичну старшу Величко І.Г., завідувача господарством Піроженко Н.І..

2. Діловоду Мельніченко І.Ю.

• Вести ділову документацію дошкільного навчального закладу державною мовою та відповідно до  Інструкції з діловодства у закладах загальної середньо освіти, ка затверджена Наказом Міністерства освіти і науки України 26.06.2018 року №676

3.Вихователям- методистам Калічіній Д.В.:

3.1. Надати педагогічним працівникам методичні рекомендації щодо ведення та умов зберігання документації вихователя, інструктора з фізкультури, музичного керівника, практичного психолога, асистентам вихователя, керівникам гуртків.

3.2. Перевіряти і затверджувати календарні плани педагогічних працівників.

Щомісяця.

3.3. Здійснити спільно із директором  ДНЗ перевірку ведення та умов зберігання обов’язкової ділової документації усіма працівниками дошкільного навчального закладу.

3.4. Висвітлити результати перевірки на виробничих нарадах.

4. Сестрі медичній старшій Величко І.Г.:

4.1. Вести та розробляти ділову документацію в системі НАССП, розробляти та вести всю ділову документацію згідно COVID-19,

4.2. Відповідати та розробляти всю документацію по харчуванню дітей та працівників в ДНЗ №48.

4.3. Контролювати медичні огляди працівників та дітей.

5.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор                                                      Почка К.А.

Діловод                                                                                                                      Мельніченко І.Ю.

Вихователь-методист:                                                                                               Калічіна Д.В.

Сестра мед.старша                                                                                                   Величко І.Г.