Відкрите заняття

16 лист. 2017
"Це моя Україно, це моя Батьківщина"

16 листопада в другій молодшій групі № 6 «Колосок», у рамках роботи семінару-практикуму з теми: «Сучасні підходи до національно-патріотичного виховання дошкільників», було проведене відкрите заняття досвідченним вихователем Переверзею Ю.М.

Тема заняття: «Це моя Україна, це моя Батьківщина, що як мама і тато одна», основною метою якого було - формувати патріотичні почуття у дітей дошкільного віку через виховання любові до своєї сім’ї, родини.

Мета заняття: формувати знання дітей про те, що земля, на якій ми живемо називається Україна; закріпити знання про державні символи України (прапор, герб, гімн); формувати пізнавальний інтерес до вивчення історії рідного краю, рідної Батьківщини, її неповторної краси; розвивати світогляд, пам’ять, мовлення. Поповнити словник словами: держава, Україна, незалежність, символи, прапор, герб, тризуб, гімн. Виховувати у дітей глибинні почуття любові до свого краю, своєї Батьківщини, рідної землі, почуття гордості за історію країни її народ, відданість своєму народові, готовність для нього на жертви і подвиги.

В нас усіх одна країна – найрідніша нам усім!

То прекрасна Україна нашого народу дім!