"Ой на Івана на Купала"

7 лип. 2017
Літня розвага

7 липня 2017 року в ДНЗ №48 "Журавочка" для всіх вихованців була проведена  розвага, яка присвячена дню Івана Купала «Купальське свято» Підготували і провели це свято музичний керівник Нагорна Н.А. , вихователь середньої групи Беставашвили Л.С. і інструктор з фізкультури  Дзюба О.О.

Нагорна Наталія Андріївна виконувала роль Мавки – лісової красуні і своїми купальськими піснями "На Івана, на Купала" та "Купальський віночок" зачарувала всіх присутніх на святі. Ведуча зацікавила дітей чудовими іграми "Склади квітку", "Гра з обручами", гра-хоровод "Подоляночка". Діти не тільки грали, танцювали, а й дізналися про цілющі властивості квітів і трав, які ростуть на нашій рідній Кіровоградщині. Наталія Андріївна принесла на свято чудовий букет цілющих квітів і познайомила з його властивостями дітей. Беставашвили Людмила Станіславівна виконувала роль водяного.

Діти прониклися духом яскравого свята - одного найулюбленішого літнього свята - Івана Купала, яке припадає на 7 липня - день літнього сонцестояння. Настають найдовші дні і найкоротші ночі.

Діти дізналися, що цього дня за народним повір*ям, сонце рано сходить, грає, купається в річці, трави і квіти набираються найбільшої сили, а опівничі цвіте папороть. У народі кажуть, що хто знайде цвіт папороті на Івана Купала, той буде багатий і здоровий. У цей день діти прикрашали будинки, дівчата плели вінки з квітів і трав, щоб квіти і трави приносили здоров*я, силу та оберигали від усього лихого.