Адаптивний період.

1 черв. 2020
Правила роботи!

Правила роботи  закладу  в умовах адаптивного карантину

Шановні батьки. Доводимо до вашого відома, в умовах адаптивного карантину дошкільний заклад працює за наступними правилами.

1. Режим роботи закладу під час послаблення карантину з 7.00 до 17.30 (звичайна група) та 7.00 до 19.00 (чергова група) год.

2. Заборонити батькам та стороннім особам заходити в  приміщення закладу та обмежити перебування на території закладу інших осіб.

3. На центральному вході до закладу та на входах до груп організовані місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками.

4. Всі протиепідемічні заходи, спрямовані на захист дітей (термометрія, навчання обробці рук антисептиком, миття рук, навчання правилам етикету кашлю тощо) проводяться в ігровій формі та за особистим прикладом працівників закладу.

5. На період карантину в закладі:

• Розроблено адаптивний графік прогулянок та занять з метою недопущення об’єднання/змішування груп;

• Обмежено кількість дітей в групах до 15 осіб, виходячи з можливості забезпечення належних протиепідемічних умов та контролю над їх дотриманням;

• Проводяться додаткові ігри та вправи, які б доносили дітям важливість індивідуальних заходів профілактики та фізичного дистанціювання;

• Надається пріоритет активній руховій діяльності на відкритому повітрі;

• Переформатовано розміщення меблів у групових кімнатах таким чином, щоб забезпечити максимально можливе фізичне дистанціювання;

• Обмежуються заняття та ігри, що передбачають безпосередній фізичний контакт між дітьми та персоналом;

• Обмежуються заняття та ігри, що потребують використання значної кількості додаткового інвентарю;

• Забезпечено процесс організації харчування, що дозволяє мінімізувати кількість дітей, які харчуються одночасно, або одночасно перебувають за одним столом.

• Забороняється використовувати багаторазові рушники, м'які іграшки, килимки з довгим ворсом;

• Забороняється проводити масові заходи, де братимуть участь більше, ніж одна група дітей та глядачі;

6.Батьки мають приводити дитину тільки з комплектом необхідного одягу на 1 день (одяг в рюкзаку). Батьки слідкують, щоб діти не приносили з дому самокати, велосипеди, м'які та пластикові іграшки;

• Увечері усі речі дитини батькам необхідно забрати додому, оскільки шафки і роздягальня піддаються додатковій дезінфекції. При необхідності забрати дитячі речі, повідомляйте про це вихователя, працівник закладу дошкільної освіти видасть їх;

• батькам  слід уникати близького контакту з працівниками закладу, іншими батьками і дітьми;

• всі питання щодо організації освітнього процесу з’ясовувати в онлайн режимі.

7.Ранкове приймання дитини до закладу буде здійснювати вихователь  з 7.00 до 8.00 год. на прогулянковому майданчику за межами його будівлі (за несприятливих погодних умов - на вході до приміщення групи), передачу дитини батькам після закінчення дня проводить вихователь групи на прогулянковому майданчику за межами його будівлі (за несприятливих погодних умов - на вході до приміщення групи). Батьки або особи, які їх замінюють, повинні одягати респіратор або захисну маску, так, щоб були покриті ніс та рот.

Температурний скринінг дітей проводять при вході (початковий) у заклад та кожні 4 години (поточний) з занесенням показників у відповідний журнал температурного скринінгу вихованців. При найменших відхиленнях, дитина в дошкільний заклад не допускається.

8.Інформування щодо встановлених обмежень та умов роботи  закладу в період адаптивного карантину розміщені  на входах до закладу та на сайті закладу.