Інформація!!!

25 трав. 2020
Підготовчий етап...

в ДНЗ №48 проводиться

Підготовчий етап щодо відновлення діяльності закладу

1. Складено списки дітей для відвідування закладу.

2. Розроблено графік роботи чергових груп дошкільного закладу

3. Проведено інструктаж з працівниками щодо особливостей роботи закладу впродовж карантину, обмежувальних і протиепідемічних заходів та порядку дії у випадку виявлення ознак респіраторних захворювань у вихованців чи працівників.

4. Оформлено місця для обробки рук, де розміщено контейнери для використаних засобів індивідуального захисту.

5. Організовано генеральне прибирання приміщень з дезінфекцією поверхонь; прибирання прилеглої території.

6. Заклад забезпечено засобами індивідуального захисту, дезінфекційними та миючими засобами, інвентарем для прибирання.

ПРОВОДИТЬСЯ:

- моніторинг батьків про стан здоров’я дітей, наявність інфекційних захворювань та контактів з інфікованими особами.

- організовується генеральне прибирання приміщень з дезінфекцією поверхонь; прибирання прилеглої території.

- проводиться роз’яснювальна робота серед батьків щодо особливостей роботи закладу в умовах період карантину.