КОЛУМБОВЕ ЯЙЦЕ

31 бер. 2020
Група №12 "Пізнайко"

Для дітей старшого дошкільного віку групи №12 "Пізнайко" вихователі Корячко Валентина Володимирівна та Рубцова Вікторія Ігорівна - пропонують батькам корисні цікавинки для занять з дітьми:

КОЛУМБОВЕ ЯЙЦЕ

Колумбове яйце

Овал розміром 15х12 см, розрізаного на 10 частин:

4 трикутника (2 великих та 2 маленьких), 2 фігури, схожих на чотирикутник з округленою стороною, 4 фігури (великі та маленькі), схожі на трикутники із однією заокругленою стороною. Правила гри такі саме, як і в інших головоломках: створювати фігурки-силуети, використовуючи всі частини гри. Найчастіше фігурки − це зображення відомих дітям тварин і рослин (заєць, сова, лоша, півник, квітка тощо .

У якості прийому, що полегшує складання фігур-силуетів без зазначення

частин, можна використовувати кольорове позначення місця розташування частин. Кольорове зображення геометричних фігур обговорюється й обирається разом з дітьми. Наприклад: маленькі трикутники позначаємо червоними крапочками, великі − синіми тощо. При цьому дитині слід лише визначити розташування фігури у просторі, оскільки місце вже визначено.

Також можна почитати цікаві віршики: