Свято Масляної у дошкільному закладі

1 бер. 2019
«Весну млинцями зустрічаємо»

Масляна – це яскраве веселе свято, яке покликане проганяти зиму і закликати весну, пробуджувати природу і сонячне тепло. Люди з давніх часів порівнювали весну з новим життям, славили Сонце, яке давало настрій і щастя всьому живому.

Так і в дошкільному навчальному закладі № 48 «Журавочка» діти, педагоги зустріли Масляну піснями та танцями, іграми та розвагами. Всі співали веселих пісень, танцювали та водили хороводи, із задоволенням брали участь у іграх.

А яка ж Масляна без смачних, запашних, схожих на сонечко млинців? Малята із задоволенням ними смакували та прославляли прихід весни.

Саме завдяки таким святам педагоги Руденко О.І. та музичний керівник Нагорняк Н.А. навчають дітей берегти та шанувати народні звичаї, традиції, що з покоління в покоління передаються нашими предками; прославляти свій рідний край та з любов’ю відноситися до всього прекрасного, що нас оточує.