День бантиків і косичок

17 лип. 2018
"В мене бантик є красивий, і червоний є і синій."

В мене бантик є красивий,
і червоний є і синій,
кожен день я їх міняю,
під наряди підбираю,
а сьогодні в мене свято -
то і бантиків багато.

Сьогоднішній святковий День бантика та косички - є чи не найулюбленішим для малечі серед літніх тематичних днів. Дітей весело зустрічали кумедні Веселинки, розповідали смішинки - веселинки, дарували бантики.

Розвага «Гарні бантики у нас» осяяла усмішками обличчя і дітей, і дорослих. Щодо останніх, то вони із задоволенням поринули у дитинство, підхопивши естафету позитиву. Пісні і танці, веселі ігри та цікаві конкурси взяли в полон всіх присутніх. "Заплету я в косу бант", "Розв'яжи вузол", "Прикрась подарунок бантиком" -  це ще далеко не весь перелік конкурсів, в яких із задоволенням брали участь дітлахи. І неважливо, що не зовсім виходило зав'язати бант або розв'язати вузол, головне - святкова атмосфера підкріплена гарним настроєм.