Колективний перегляд занять

21 бер. 2018
Заняття для дітей раннього віку з природи тема: «Розваги з Капітошкою»

Колективний перегляд різних видів діяльності в ДНЗ є однією із форм роботи з підвищення кваліфікації педагогічних працівників з різним рівнем освіти, стажем роботи. 21.03.18 р. в дошкільному закладі був проведений відкритий показ заняття з природи на тему: «Розваги з Капітошкою» (група раннього віку № 3, вихователь Ніколаєва В.О.)

Програмовий зміст заняття:  Учити дітей будувати речення з 2-5 слів, співвідносити свої дії зі словесною вказівкою до­рослого. Закріплювати знання про характерні ознаки і властивості води: прозора, тепла/холод­на, чиста/брудна, ллється. Продовжувати вчити визначати колір, величину, вагу предметів. Фор­мувати просторові уявлення. Розвивати мовлення, уяву, дрібну моторику, координацію рухів. Збагачу­вати сенсорний досвід. Виховувати товариськість, витримку, акуратність.