22 лист. 2018
Педагогічна рада

22 листопада відбулася педрада «Формування соціально комунікативної та мовленнєвої компетентності дитини дошкільника»

1.     Виконання рішень попередньої педради.

Директор - Почка К.А.

2.Формування особистості громадянина з використанням інтерактивних технологій у різних видах діяльності.

Вихователь - Руденко О.І.

3.Вплив творів В.О.Сухомлинського на формування духовності дітей дошкільного віку

4.Завдання розвитку зв’язного мовення.

Вихователь - Несмашна Н.А.

5.Аналіз стану роботи з мовленнєвої діяльності в ДНЗ .

Вихователь-методист - Караваєва Т.А.

6.Призентація дидактичних, розвивальних ігор, посібників спрямованих на виховання культури спілкування у дітей дошкільного віку

Вихователі всіх вікових груп