День Незалежності України

22 серп. 2018
«Хай в серці кожної дитини живе любов до України»

Педагоги ДНЗ № 48 "Журавочка" прагнуть виховати маленьких громадян патріотами України, тому так важливо плекати в них почуття любові до свого народу, його культури, до рідної землі. Цьому сприяють яскраві свята, які готуються і проводяться разом з родинами вихованців.

До святкування Дня незалежності України в дошкільному закладі пройшло свято «Хай в серці кожної дитини живе любов до України».

На святі діти, і дорослі були у гарних українських нарядах. Муз. керівники Нагорна Н.А. та Заплєтіна Т.Г. заспівали з дітками пісні «У нашій Україні», «Родинне вогнище»; таночки «Танок польових квітів», «Український козачок».

Інструктор з фізкультури Дзюба О.Ю. разом з вихователями підготували і провели з дошкільнятами цікаві та повчальні ігри, а саме «Чия команда швидше вийде з оточення», провела ігри «Склади квіти у віночок», «Чий віночок найкращий». Поряд з цим діти продемонстрували вміння декламувати вірші на етнотематику.

А закінчилось дійство словами ведучої:

Хай із кожним днем міцніє Україна,
Своє коріння, діти, збережіть.
Нехай у серці кожної дитини
Про Україну пісня зазвучить!